Nasz zespół

Dr n. med. Marek Froelich

Lekarz dentysta

Założyciel kliniki stomatologicznej Dental Implant Aesthetic Clinic. Znany i ceniony stomatolog, absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej (obecnie Pomorski Uniwersytet Medyczny). W roku 1992 w Hamburgu otworzył prywatną praktykę, zdobywając nie tylko cenne doświadczenie lecz przede wszystkim zyskując uznanie pacjentów. Doktor Marek Froelich jest specjalistą z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej i estetycznej.
Pacjenci kliniki cenią Doktora za profesjonalizm i wyjątkowo łagodne usposobienie.

Magdalena Brzeska

Lekarz dentysta
Ukończyła z wyróżnieniem studia na wydziale lekarsko - stomatologicznym Pomorskiego Uniwersytetu Szczecińskiego w roku 2012
Aktualnie odbywa specjalizację z periodontologii
Interesuje się i rozwija w kierunku periodontologii, chirurgii stomatologicznej, endodoncji, nowoczesnych technologii wykorzystywanych w stomatologii
W Klinice zajmuje się: leczeniem chorób przyzębia, leczeniem zachowawczym, endodontycznym i protetycznym.   
Poszerza swoja wiedzę poprzez udział w kursach i szkoleniach, rozwijających umiejętności praktyczne, oraz w konferencjach stomatologicznych.
Jest osobą miłą, spokojną, komunikatywną i oddaną pacjentowi.

Piotr Fuksiński

Lekarz dentysta

Ukończył wydział lekarsko-dentystyczny Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w 2012 roku. Absolwent curriculum implantologii stomatologicznej pod patronatem uniwersytetu J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji naukowych, wciąż aktywnie poszerza swoją wiedzę. Jego główne zainteresowania to implantologia, chirurgia stomatologiczna i protetyka. W swojej pracy stawia na nowoczesne rozwiązania oparte o najnowsze technologie. Wysoce ceni sobie indywidualne podejście do każdego leczonego pacjenta dzięki czemu cieszy się ich niesłabnącym zaufaniem.

Marta Kęsik

Asystentka stomatologiczna

Małgorzata Czerniakiewicz

Technik protetyk

Izabela Musiał

Technik protetyk

Agnieszka Pozorska

Recepcjonistka

Iwona Drążkiewicz