Nasz zespół

Dr n. med. Marek Froelich

Lekarz dentysta

Założyciel kliniki stomatologicznej Dental Implant Aesthetic Clinic. Znany i ceniony stomatolog, absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej (obecnie Pomorski Uniwersytet Medyczny). W roku 1992 w Hamburgu otworzył prywatną praktykę, zdobywając nie tylko cenne doświadczenie lecz przede wszystkim zyskując uznanie pacjentów. Doktor Marek Froelich jest specjalistą z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej i estetycznej.
Pacjenci kliniki cenią Doktora za profesjonalizm i wyjątkowo łagodne usposobienie.

Piotr Fuksiński

Lekarz dentysta

Ukończył wydział lekarsko-dentystyczny Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w 2012 roku. Absolwent curriculum implantologii stomatologicznej pod patronatem uniwersytetu J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji naukowych, wciąż aktywnie poszerza swoją wiedzę. Jego główne zainteresowania to implantologia, chirurgia stomatologiczna i protetyka. W swojej pracy stawia na nowoczesne rozwiązania oparte o najnowsze technologie. Wysoce ceni sobie indywidualne podejście do każdego leczonego pacjenta dzięki czemu cieszy się ich niesłabnącym zaufaniem.

Katarzyna Jóźwik

Lekarz dentysta 
 
Ukończyła studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2019 roku. W codziennej praktyce zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodontycznym, chirurgicznym i protetycznym.  Na bieżąco stara się uaktualniać swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w rozmaitych kursach i konferencjach oraz śledząc najnowszą literaturę. Jest osobą empatyczną, pogodną, komunikatywną. Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny, starając się by każda wizyta przebiegła w sposób bezstresowy i bezbolesny. 

Marta Szyld

Lekarz dentysta
 
Ukończyła studia na wydziale lekarsko - dentystycznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w 2017 roku.  W codziennej pracy zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, stomatologią dziecięcą, protetyką oraz innymi dziedzinami stomatologii. Do pacjentów podchodzi indywidualnie i stara się aby każdy pacjent czuł się komfortowo. Największą satysfakcję daje jej zadowolenie i uśmiech pacjentów. Poszerza swoja wiedzę poprzez udział w kursach i szkoleniach.
 

Magdalena Brzeska

Lekarz dentysta
Ukończyła z wyróżnieniem studia na wydziale lekarsko - stomatologicznym Pomorskiego Uniwersytetu Szczecińskiego w roku 2012
Aktualnie odbywa specjalizację z periodontologii
Interesuje się i rozwija w kierunku periodontologii, chirurgii stomatologicznej, endodoncji, nowoczesnych technologii wykorzystywanych w stomatologii
W Klinice zajmuje się: leczeniem chorób przyzębia, leczeniem zachowawczym, endodontycznym i protetycznym.   
Poszerza swoja wiedzę poprzez udział w kursach i szkoleniach, rozwijających umiejętności praktyczne, oraz w konferencjach stomatologicznych.
Jest osobą miłą, spokojną, komunikatywną i oddaną pacjentowi.

Marta Kęsik

Asystentka stomatologiczna

Małgorzata Czerniakiewicz

Technik protetyk

Agnieszka Pozorska

Recepcjonistka

Iwona Drążkiewicz