Nasz zespół

Dr n. med. Marek Froelich

Lekarz dentysta

Założyciel kliniki stomatologicznej Dental Implant Aesthetic Clinic. Znany i ceniony stomatolog, absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej (obecnie Pomorski Uniwersytet Medyczny). W roku 1992 w Hamburgu otworzył prywatną praktykę, zdobywając nie tylko cenne doświadczenie lecz przede wszystkim zyskując uznanie pacjentów. Doktor Marek Froelich jest specjalistą z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej i estetycznej.
Pacjenci kliniki cenią Doktora za profesjonalizm i wyjątkowo łagodne usposobienie.

Dr n. med.Volker von Zitzewitz

Chirurg  szczękowy

Jest współzałożycielem Dental Implant Aesthetic Clinic, posiada dyplomy lekarza stomatologa, lekarza ogólnego, chirurga szczękowo-twarzowego i chirurga plastycznego. Autor dwóch prac doktorskich.
Uzyskał niemieckie certyfikaty z zakresu implantologii, periodontologii i estetycznej chirurgii twarzy. Od ponad 15 lat zajmuje się głównie IMPLANTOLOGIĄ. W tym okresie założył około 15 tysięcy implantów
Nasi pacjenci opisują go jako rzeczowego stomatologa oraz doskonałego specjalistę, który nie tylko posiada dokładną wiedzę teoretyczną lecz również wieloletnią praktykę.

Magdalena Brzeska

Lekarz dentysta
Ukończyła z wyróżnieniem studia na wydziale lekarsko - stomatologicznym Pomorskiego Uniwersytetu Szczecińskiego w roku 2012
Aktualnie odbywa specjalizację z periodontologii
Interesuje się i rozwija w kierunku periodontologii, chirurgii stomatologicznej, endodoncji, nowoczesnych technologii wykorzystywanych w stomatologii
W Klinice zajmuje się: leczeniem chorób przyzębia, leczeniem zachowawczym, endodontycznym i protetycznym.   
Poszerza swoja wiedzę poprzez udział w kursach i szkoleniach, rozwijających umiejętności praktyczne, oraz w konferencjach stomatologicznych.
Jest osobą miłą, spokojną, komunikatywną i oddaną pacjentowi.

Piotr Fuksiński

Lekarz dentysta

Ukończył wydział lekarsko-dentystyczny Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji naukowych, wciąż aktywnie poszerza swoją wiedzę. Jego główne zainteresowania to protetyka, stomatologia estetyczna i chirurgia stomatologiczna. W swojej pracy stawia na nowoczesne rozwiązania oparte o najnowsze technologie. Wysoce ceni sobie indywidualne podejście do każdego leczonego pacjenta dzięki czemu cieszy się ich niesłabnącym zaufaniem.

Ewa Cymbalińska

higienistka stomatologiczna